UCU Law Talks

Zoom зустрічі із Fernando Loyaza Jordan

Zoom зустрічі із професором Папського Католицького Університету Перу та Тихоокеанського Університету Fernando Loyaza Jordan на тему: «Peruvian Constitutional Crisis 2020″

Публічна дискусія “Право на інформацію та право на приватність: пошук балансу”

Публічна дискусія на тему: “Право на інформацію та право на приватність: пошук балансу” за участі: Myroslava Bilak, д.ю.н., судді Верховного Суду та Tetyana Oleksiyuk, адвокатки, експертки ПРООН Україна та консультантки Ради Європи.

Майстер-клас з Марією Ніжнік

Майстер-клас з Марією Ніжнік, партнеркою ЮФ «AEQUO» на тему: “Як правильно конкурувати, щоб уникнути уваги Антимонопольного комітету”.

Вебінар “Юристи-політики: відоме та невідоме”

Вебінар на тему: “Юристи-політики: відоме та невідоме”. Nataliya Haletska, к.ю.н., депутатка Львівської обласної ради, викладачка Школи права УКУ та Ірина Поліщак, засновниця та керуюча адвокатським бюро “Ірини Поліщак”.

Zoom зустрічі із Nicola Tommasini

Zoom зустрічі із Nicola Tommasini (D.Phil Candidate, Oxford University, LL.M., Yale Law School, LL.M., University of São Paulo) на тему: Is constitutional law science or politics?

Майстер-клас Андрія Стельмащука

Майстер-клас Андрія Стельмащука, керуючого партнера Vasil Kisil & Partners на тему: «Етика адвокатської діяльності: діалог митця і підприємця».

Лекція Арсена Жумаділова

Лекція Арсена Жумаділова, ст.викладач НаУКМА, генеральний директор ДП Медзакупівлі України на тему: «Роль держави в суспільних відносинах».

Ми в соцмережах

Є запитання?

Якщо у вас є додаткові запитання, побажання, або інші деталі щодо роботи Школи права, які ви хотіли б обговорити, запрошуємо до діалогу офлайн, або онлайн.

Контакти

вул. Проспект Святого Івана Павла ІІ 35а,
кімната 207.

м. Львів, 79058

ел. пошта: law@ucu.edu.ua