Етика та доброчесність в правничій професії

Про проєкт

Уже тричі (травень 2021, жовтень 2021, листопад 2022) для студентів магістерської програми з права відбувалася у Школі права УКУ сертифікатна програма “Етика та доброчесність у правничій професії” від експертів Фундації DEJURE.

У весняному семестрі 2022/23 н.р. експерти також долучаються до викладання в межах обов’язкового освітнього компоненту “Професійна етика правника”.

Ця програма має на меті показати студентам приклади практичного застосування професійної етики та сформувати у студентів ставлення до професійної етики як до цінності, яка має засадниче значення як для кожного правника, так і для суспільства, яке засновується на повазі і захисті прав людини, верховенстві права та демократії.

Ми прагнемо, аби доброчесність була засадничим стандартом правничої професії, тому й організували у співпраці з партнерами цю сертифікатну програму для студентів Школи права УКУ.

Курс «Етика та доброчесність у правничій професії» розробили громадські експерти Фундації DEJURE, використовуючи досвід експертів Фундації у сфері доброчесності суддів. Під час сертифікатної програми обговорюються кейси, насамперед ті, з якими довелось працювати Фундації DEJURE.

Фундація DEJURE — це аналітичний центр прямої дії, створений у 2016 році для сприяння розвитку правовладдя (верховенства права) та реформ у сфері правосуддя в Україні. У назві організації — перші літери слів DEMOCRACY, JUSTICE, REFORMS, з яких складається поняття DE JURE, латиною — «згідно з правом».

Курс складається з п’яти тематичних модулів, що дозволять слухачам:

– розуміти відмінності між етичними стандартами в правничій професії;

– застосовувати знання щодо етичних стандартів до практичних ситуацій;

– проводити аналіз етичних стандартів суддів, адвокатів, прокурорів;

– сформувати ставлення до професійної етики як невід’ємного елементу майбутньої професійної діяльності правника.

Переглянути програму курсу можна за покликанням: https://cutt.ly/8MS3UjU

Ми в соцмережах

Є запитання?

Якщо у вас є додаткові запитання, побажання, або інші деталі щодо роботи Школи права, які ви хотіли б обговорити, запрошуємо до діалогу офлайн, або онлайн.

Контакти

вул. Проспект Святого Івана Павла ІІ 35а,
кімната 207.

м. Львів, 79058

ел. пошта: law@ucu.edu.ua