ПРОЄКТИ
ДІЮЧІ АКТИВНОСТІ ШКОЛИ ПРАВА
UCU LAW TALKS
PUBLIC INTEREST LAW
ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ
ЕТИКА ТА ДОБРОЧЕСНІСТЬ У ПРАВНИЧІЙ ПРОФЕСІЇ
HUMAN RIGHTS IN THE TIMES OF COVID-19
CRASH COURSE ON INTERNATIONAL ARBITRATION
UCU LAW TALKS
UCU Law Talks – це зустрічі, вебінари та майстер-класи на актуальні для юристів теми. Вони відбуваються у стінах Школи права для тих, хто хоче бути в курсі актуальних питань юриспруденції.

ZOOM ЗУСТРІЧІ ІЗ FERNANDO LOYAZA JORDAN
Zoom зустрічі із професором Папського Католицького Університету Перу та Тихоокеанського Університету Fernando Loyaza Jordan на тему: «Peruvian Constitutional Crisis 2020"

ПУБЛІЧНА ДИСКУСІЯ "ПРАВО НА ІНФОРМАЦІЮ ТА ПРАВО НА ПРИВАТНІСТЬ: ПОШУК БАЛАНСУ"
Публічна дискусія на тему: "Право на інформацію та право на приватність: пошук балансу" за участі: Myroslava Bilak, д.ю.н., судді Верховного Суду та Tetyana Oleksiyuk, адвокатки, експертки ПРООН Україна та консультантки Ради Європи.

МАЙСТЕР-КЛАС З МАРІЄЮ НІЖНІК
Майстер-клас з Марією Ніжнік, партнеркою ЮФ «AEQUO» на тему: “Як правильно конкурувати, щоб уникнути уваги Антимонопольного комітету".

ВЕБІНАР "ЮРИСТИ-ПОЛІТИКИ: ВІДОМЕ ТА НЕВІДОМЕ"
Вебінар на тему: “Юристи-політики: відоме та невідоме". Nataliya Haletska, к.ю.н., депутатка Львівської обласної ради, викладачка Школи права УКУ та Ірина Поліщак, засновниця та керуюча адвокатським бюро “Ірини Поліщак".

ZOOM ЗУСТРІЧІ ІЗ NICOLA TOMMASINI
Zoom зустрічі із Nicola Tommasini (D.Phil Candidate, Oxford University, LL.M., Yale Law School, LL.M., University of São Paulo) на тему: Is constitutional law science or politics?

МАЙСТЕР-КЛАС АНДРІЯ СТЕЛЬМАЩУКА
Майстер-клас Андрія Стельмащука, керуючого партнера Vasil Kisil & Partners на тему: «Етика адвокатської діяльності: діалог митця і підприємця».

ЛЕКЦІЯ АРСЕНА ЖУМАДІЛОВА
Лекція Арсена Жумаділова, ст.викладач НаУКМА, генеральний директор ДП Медзакупівлі України на тему: «Роль держави в суспільних відносинах».
HUMAN RIGHTS IN THE TIMES OF COVID-19
Щорічна міжнародна конференція, що відбулась 25 лютого 2021 року.
ПАНЕЛЬ В МЕЖАХ ЩОРІЧНОЇ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ INTEGRAL HUMAN DEVELOPMENT IN THE DIGITAL AGE
25 лютого 2021 року, в межах щорічної міжнародної конференції «Integral Human Development in the Digital Age», відбулася панельна дискусія, присвячена правам людини в умовах глобальної пандемії COVID-19.

Учасниками дискусії виступили:

Джеремі МакБрайд – викладач Бірмінгемського, Оксфордського та Центральноєвропейського університетів і практикуючий юрист у сфері прав людини;
д-р Сандра Крахенман – викладач Женевської академії міжнародного гуманітарного права та прав людини і юридичний радник міжнародної організації Geneva Call;
Павло Пушкар – керівник відділу в департаменті Ради Європи з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини;
Андрій Костюк – голова Дорадчої ради Школи права УКУ і керуючий партнер АО «КПЛТ».
Модератором дискусії виступив Тарас Лешкович, старший викладач Школи права УКУ.
Більше матеріалів з конференції ↗
ЛЕКЦІЯ АНДРІЯ КОСТЮКА
20 квітня 2021 року в Центрі Шептицького відбулась лекція Андрія Костюка на тему "Права людини в постковідній епосі".
Посилання на лекцію Андрія Костюка
CRASH COURSE ON INTERNATIONAL ARBITRATION
Спеціалізований курс лекцій з вирішення міжнародних спорів, що відбулись у жовтні-листопаді 2020 р.
Курс лекцій «Crash course on international arbitration», який проводив Ігор Мурин, юрист Logivations GmbH, магістр права з міжнародного вирішення спорів (Гумбольдтський університет Берліна).

За результатами курсу учасники отримали знання основних аспектів та системи міжнародного комерційного та інвестиційного арбітражу, актуальних питань та проблематики у цих галузях, ознайомилися з арбітражними процесами проти Росії у зв’язку з анексією Криму та взаємозв’язком між міжнародним інвестиційним правом та захистом прав людини. Також учасники мали змогу отримати базові навички та поради стосовно укладення та написання положень договорів про вирішення спорів та арбітражних угод.
ЕТИКА ТА ДОБРОЧЕСНІСТЬ У ПРАВНИЧІЙ ПРОФЕСІЇ
Сертифікатна програма Школи права УКУ (24.04-31.05.2021)
ПРО ПРОГРАМУ
24 квітня 2021 року в Школі права УКУ розпочинається сертифікатна програма «Етика та доброчесність у правничій професії».

Програма складається з п’яти тематичних модулів, що дозволять слухачам:
- розуміти відмінності між етичними стандартами в правничій професії;
- застосовувати знання щодо етичних стандартів до практичних ситуацій;
- проводити аналіз етичних стандартів суддів, адвокатів, прокурорів;
- сформувати ставлення до професійної етики як невід’ємного елементу майбутньої професійної діяльності правника.

Курс «Етика та доброчесність у правничій професії» розробили громадські експерти Фундації DEJURE, використовуючи досвід експертів Фундації у сфері доброчесності суддів. Під час сертифікатної програми будуть обговорюватися кейси, насамперед ті, з якими довелось працювати Фундації DEJURE.

Серед експертів, які здійснюватимуть теоретичну та практичну підготовку в рамках програми будуть залучені члени команди Фундації DEJURE:

Михайло Жернаков – голова правління Фундації DEJURE, колишній суддя, член Громадської ради доброчесності 2016-2020 рр., доктор юридичних наук
Ірина Шиба – Виконавча директорка Фундації DEJURE, експертка з судової реформи, відновного правосуддя та правосуддя для дітей
Роман Маселко – адвокат, член Громадської ради доброчесності 2016-2020 рр., експерт з питань діяльності органів суддівського врядування, дисциплінарних проваджень
Іван Шемелинець – експерт з питань правничної освіти, кандидат юридичних наук
Катерина Грищенко – аналітикиня, викладачка Києво-Могилянської академії

Сертифікатна програма триватиме з 24 квітня до 31 травня 2021 року.
ПРОЄКТ "ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ ТА БЕЗКОШТОВНА ПРАВОВА ДОПОМОГА СПОЖИВАЧАМ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ"
Проєкт з надання якісної правової допомоги споживачам фінансових послуг
ПРО ПРОЄКТ
Реалізовано завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранту, наданого Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору».


Строк: грудень 2019 – листопад 2020.
Географія діяльності: Львівська область, інші регіони (правопросвіта).
Цільова авдиторія: споживачі фінансових послуг, учасники бойових дій.

Інформація про проєкт

Проєкт спрямований на підвищення правової обізнаності громадян України щодо фінансових послуг. На базі Юридичної клініки споживачі фінансових послуг отримували консультації та правову допомогу. За результатами роботи Юридичної клініки напрацьовано рекомендації для інших юридичних клінік в Україні щодо надання консультацій у сфері захисту прав споживачів фінансових послуг. Юридична клініка також проводить правопросвітні заходи для дітей та молоді з питань фінансової грамотності.

Основні напрямки проєкту:

– Надання безкоштовної якісної правової допомоги споживачам фінансових послуг
– Підвищення рівня обізнаності споживачів фінансових послуг про свої права та обов’язки при взаємодії з фінансовими установами, а також про способи та механізми захисту прав у випадках їх порушень
– Поширення серед інших юридичних клінік досвіду надання правової допомоги споживачам фінансових послуг.
PUBLIC INTEREST LAW
Проєкт "Суспільна діяльність правника"
ПРО ПРОЄКТ
Школа права УКУ спільно з Фондом «Інститут верховенства права» (Люблін, Польща) та Центром удосконалення юридичних навичок юридичного факультету Люблінського католицького університету (Польща) реалізовує проєкт Public Interest Law Project // “Суспільна діяльність правника”.

Метою проекту є покращення умінь студентів-правників у реалізації суспільно-корисних проєктів та підвищення спроможності університетів, неурядових організацій та правників у Любліні / Львівській області щодо правового супроводу суспільно-корисних проєктів. Проєкт реалізується у партнерстві разом з Фондом Кінги Стасяк для досконалості юридичної освіти (Польща), Фондом польських юридичних клінік (Польща) та Асоціацією юридичних клінік України.

Заплановано проведення тренінгу для студентів юридичних факультетів з питань правового супроводу суспільних проєктів та юридичних навичок, конкурс малих грантів для студентів-юристів для розробки та реалізації власних малих суспільних проєктів у Любліні та Львові, а також ярмарок юридичної кар’єри у Любліні та Львові.

Координатор проєкту зі сторони Школи права УКУ: к.ю.н., ст.викл. кафедри теорії права та прав людини Школи права УКУ Наталія Галецька.

ШКОЛА ПРАВА ТА НОВІ ПРОЕКТИ
У Школі права постійно відбуваються активності, які сприяють професійному розвитку студентів та практикуючих юристів, тому для того, аби не пропустити їх, рекомендуємо підписатись на наші сторінки у соцмережах.
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
Якщо у вас є додаткові запитання, побажання, або інші деталі щодо роботи проєктів Школи права, які ви хотіли б обговорити, запрошуємо до діалогу офлайн, або онлайн.
вул. Хуторівка 35а, кімната 207.
м. Львів, 79 058
ел. пошта: [email protected]
Є ЗАПИТАННЯ?
КОНТАКТИ