СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА РОБОТА

Про проєкт

Студентська наукова конференція “Українська Конституція і культура правовладдя: взаємовідносини людини і держави” започаткована в Школі права УКУ у 2021 році.

ЇЇ мета – створення майданчику для наукового дискурсу з конституційного права, між студентами, які цікавляться конституційним правом, та науковцями і спеціалістами у галузі конституційного права. Характерною ознакою такого формату є те, що студенти не просто презентують свої наукові доробки, але й мають нагоду послухати виступи готсей конференції з тем, суміжних з їхними науковими інтересами, а також – подискувати з ними, поставити запитання чи відповідсти на коментарі, зауваження старших колег.

До конференці студенти проводять наукове дослідження проблемних питань конституційного права та готують тези доповідей на конференцію. Під час конференції запрошені науковці та спеціалісти у галузі конституційного права окреслюють основні правової позиції законодавства та судової практики у стосунку до цих проблем. Студенти ж мають нагоду представити свої наукові здобутки, які обговорюються зі старшими колегами в рамках дискусійних панелей. За підсумками роботи конференції публікується збірник наукових робіт.

У 2021 році конференція була присвячена 25-річчю Конституції України. Провідна тематика – “Вплив європейського права на реалізацію конституційних гарантій прав людини”.

Збірник матеріалів I студентської наукової конференції “Українська Конституція і культура правовладдя: взаємовідносини людини і держави” за посиланням

У 2022 році конференція була присвячена реалізації окремих прав і свобод в умовах воєнного стану. Провідна тематика – “Права людини в умовах війни”.

Збірник матеріалів II студентської наукової конференції “Українська Конституція і культура правовладдя: взаємовідносини людини і держави” за посиланням. 

Тематика III студентської наукової конференції “Українська Конституція і культура правовладдя: взаємовідносини людини і держави”, запланованої на літо 2023 року, уточнюється.

Ми в соцмережах

Є запитання?

Якщо у вас є додаткові запитання, побажання, або інші деталі щодо роботи Школи права, які ви хотіли б обговорити, запрошуємо до діалогу офлайн, або онлайн.

Контакти

вул. Проспект Святого Івана Павла ІІ 35а,
кімната 207.

м. Львів, 79058

ел. пошта: law@ucu.edu.ua