Муткорт-спільнота Школи права УКУ

Про проєкт

Спільнота студентів та випускників Школи права, які мають досвід участі у муткортах, та спільно допомагатимуть командам Школи права у підготовці до муткортів, написанні меморандумів, тренуванні до усних раундів.

Що таке муткорт

Мут-корт або судові дебати – це симулятор судового засідання. У змаганнях беруть участь команди студентів-правників різних університетів, поділяються на національні та міжнародні. Також існують мут-корти при університетах.

Завдання учасників мут-корту – написати меморандум до заздалегідь оприлюдненого кейсу. Зазвичай це гіпотетична справа, яка базується на актуальній правовій проблемі. Потім команди надсилають меморандум на перевірку організаторам. Обмежена кількість учасників переходить до усного етапу, де потрібно презентувати правову позицію перед судом. Оцінюють роботу адвокати, працівники прокуратури, професійні судді й представники юридичних фірм, які ще й залюбки діляться практичними порадами.

Досягнення муткорт-команди Школи права УКУ

EUROPEAN HUMAN RIGHTS MOOT COURT COMPETITION 

Де: Маастрихт (Нідерланди) 

Коли: 2-6 лютого 2023 року. 

Склад команди: Анастасія Бура, Анна Кісь, Адріана Анжела Грицина, Андрій Дубовий

Тренер: Олександр Кожухар

Досягнення: 31 місце з 53 команд Європи. 

Ми в соцмережах

Є запитання?

Якщо у вас є додаткові запитання, побажання, або інші деталі щодо роботи Школи права, які ви хотіли б обговорити, запрошуємо до діалогу офлайн, або онлайн.

Контакти

вул. Проспект Святого Івана Павла ІІ 35а,
кімната 207.

м. Львів, 79058

ел. пошта: law@ucu.edu.ua