23 листопада, 2018

З нагоди Чорної п’ятниці Програма ІТ-права УКУ надасть знижку на навчання учасникам, які бажають взяти участь у двох наступних модулях цьогорічного сезону програми – Іntellectual Property in IT та Compliance & Security in IT Business.

Вартість участі в одному модулі складає 150 дол. США в гривневому еквіваленті. Для тих учасників, що бажають взяти участь у двох модулях – Іntellectual Property in IT та Compliance & Security in IT Business вартість складатиме 250 дол.США.

Для учасників Асоціації правників України та працівникам компаній-членів Львівського ІТ Кластеру – діє знижка 10%.

Модуль Іntellectual Property in IT відбудеться 29-30 листопада у Києві та 7-8 грудня у Львові, а Compliance & Security in IT Business – 11-12 грудня у Києві та 14-15 грудня у Львові.

Спікерами модулю Іntellectual Property in IT є Микита Полатайко, керівник практики ІТ Aequo та Марія Ортинська, адвокат та директор компанії IPStyle.

Розповідатимуть вони про основи авторського права, авторське право на програмні продукти, комерційну таємницю, службові твори та твори на замовлення, патенти у сфері ІТ, право інтелектуальної власності на програмне забезпечення та захист прав ІВ у сфері ІТ.

Спікерами модулю Compliance & Security in IT Business є Юрій Гарасим, директор з корпоративної безпеки ELEKS та Андрій Удовиченко, CPO Bot&Partners.

Вони ділитимуться поняттями та видами комплаєнсу в ІТ-бізнесі, сферами його застосування в ІТ-бізнесІ, Data Protection та GDPR, Complance Officer в ІТ-компанії та його функції, Information Security of IT Business. Також, під час модулю пройдуть два практичні воркшопи.

Для того, щоб взяти участь у двох модулях від Програми ІТ-права УКУ, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням: https://goo.gl/V1XNSD

Детальніше про Програму, її зміст та експертів можна дізнатися на офіційному сайті – http://itlaw.ucu.edu.ua/

Програма ІТ-права УКУ/UCU IT Law – це сертифікатна програма Школи права УКУ за участі найкращих українських юридичних компаній та іноземних експертів, що працюють в галузі юридичного супроводу ІТ-бізнесу.

Партнерами Програми ІТ-права УКУ є Асоціація правників України, Dexis Partners, АО Бачинський та партнери, Axon Partners, Львівський ІТ-кластер та Юридична Газета.

Генеральний партнер третього сезону Програми ІТ-права УКУ – AEQUO Law Firm.