Юридична клініка на базі Школи права УКУ розпочала роботу у лютому 2018 року. Консультації надають студенти Магістерської програми Школи права УКУ під керівництвом менеджера Юридичної клініки та практикуючих юристів. Безкоштовну правову допомогу можуть отримати ветерани та споживачі фінансових послуг.

Проходження практики в Юрклініці є окремою навчальною дисципліною для студентів Магістерської програми. За виконання завдань тут студенти отримують бали.

Окрім суто практичної роботи юриста, Юридична клініка займається аналітикою, моніторингом та правопросвітницькою роботою.

У Юридичній клініці Школи права УКУ можна отримати:

– консультації у письмовій формі з чітким алгоритмом дій для клієнта, який звернувся у Юрклініку за правовою допомогою;

– написання процесуальних та інших документів;

– судове представництво в окремих випадках, залежно від категорії справи (обговорюється індивідуально).

У 2020 році за підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Юридична клініка розпочала новий напрям – Правова допомога споживачам фінансових послуг.

❗️До Юридичної клініки можна звернутись якщо:

📌 є правові проблеми з фінансовими установами;
📌 цікавить правова інформація щодо прав як споживача фінансових послуг (кредит, депозит і є пов’язані з ними труднощі);
📌 є потреба в юридичному супроводі таких справ.

 

 

 

 

 

Здобутки та перемоги Юридичної клініки:

 • 2019 рік – Перемога команди Юридичної клініки в національному раунді олімпіади з юридичного консультування клієнтів. Команда: Юрій Шваб, Ірина Каня; тренер – Ковцун Христина.
 • 2019 рік – команда юридичної клінки увійшла в десятку найкращих команд на міжнародних змаганнях з консультування клієнтів ім. Брауна-Мостена (International Client Consultation Competition), що проходили у м. Дублін, Ірландія. Команда: Юрій Шваб, Ірина Каня; тренер – Ковцун Христина.
 • 2020 рік – пермога команди Юридичної клініки в національному раунді олімпіади з юридичного консультування клієнтів (чвертьфінал у м. Острог, півфінал та фінал у м. Краків, Польща). Команда: Барашкова Тетяна, Забродська Килина-Анастасія; тренер –Ковцун Христина.
  Команда виборола право представляти Україну на міжнародних змаганнях у м. Флорида, США, однак через карантинні заходи змагання було скасовано.
 • червень 2020 – перемога Юридичної клініки в конкурсі Асоціації юридичних клінік України в номінації “Лідер онлайн-консультування”.
 • липень 2020 – Юридична клініка посіла наступні місця на фестивалі, організованому Асоціацією юридичних клінік України Street Law “Fin $kills:
  1 місце – в номанації “Продукт графічної правопросвіти”;
  1 місце – в номінації “Правопросвітній відео сюжет”;
  2 місце – в номінації “Інтерактивний урок за методикою Street Law”.

 

Контакти: Христина Ковцун, менеджер Юридичної клініки, (068) 453-72-81, [email protected]