18 вересня, 2018

Стипендії покриють 50% вартості навчання на програмі, яка цього року присвячуватиметься корпоративному та податковому структуруванню ІТ бізнесу, захисту прав інтелектуальної власності при розробці програмного забезпечення, питанню захисту персональних даних та ін.

Фундатором стипендії став цьогорічний генеральний партнер Програми ІТ-права УКУ юридична компанія Aequo. “Ми хотіли б, щоб стипендія була не визнанням, а можливістю. Хочеться підтримувати людей, для яких курс – це сходинка на обраному шляху, а стипендія – шанс на нього потрапити”, – коментує рішення про надання стипендій партнер ЮФ Aequo, Анна Бабич.

Викладачами програми стануть найкращі українські та закордонні експерти в галузі права і технологій, серед них – професор Корнельського університету Чарльз Вайтхед.

Для того, щоб взяти участь у стипендійному конкурсі потрібно заповнити заявку та надіслати мотиваційне есе англійською мовою на адресу [email protected] (не менше двох сторінок, шрифт – Cambria, розмір шрифту – 14, міжрядковий інтервал – 1,5) та згодом пройти усну співбесіду з представниками Академічної ради Програми. Можливість взяти участь у стипендійному конкурсі діє для молодих правників віком до 25 років.

Старт програми заплановано 2-3 жовтня у Києві та 5-6 жовтня у Львові. Цього року програма триватиме з жовтня 2018-го по лютий 2019-го року.

Програма відбуватиметься за підтримки Dexis Partners, Львівського ІТ-кластеру, Юридичної газети, Axon Partners, Асоціації правників України та АО Бачинський та партнери. Генеральний партнер Програми ІТ-права УКУ – юридична фірма Aequo.

Детальніше про Програму, її зміст та експертів можна дізнатися на офіційній веб-сторінці – itlaw.ucu.edu.ua, а також надіславши запитання на адресу електронної пошти [email protected].