10 вересня, 2018

Школа права УКУ розпочинає набір на чергову, третю, сертифікатну програму з ІТ-права. Вона стане продовженням найуспішнішого, на цей момент, проекту Школи права УКУ. Викладачами програми стануть найкращі українські та закордонні експерти в галузі права і технологій, серед них – професор Корнельського університету Чарльз Вайтхед.

Учасники програми матимуть змогу взяти участь у восьми навчальних модулях, які присвячуватимуться, зокрема, корпоративному та податковому структуруванню ІТ бізнесу, захисту прав інтелектуальної власності при розробці програмного забезпечення, питанню захисту персональних даних та ін.

Цього року програма триватиме з жовтня 2018 по лютий 2019 року і відбуватиметься паралельно у двох містах – Львові та Києві, на базі Київського центру УКУ.

Всі заняття записуватимуться на відеокамеру, тому після кожного модуля учасники отримають відеозапис лекцій та семінарів.

Вартість участі в Програмі – 700 дол.США. Для членів Асоціації правників України та компаній-членів Львівського ІТ Кластеру надається знижка -10%, для випускників інших Сертифікатних програм Школи права УКУ – знижка -20%.

Партнерами Програми ІТ-права УКУ є Асоціація правників України, Dexis Partners, АО Бачинський та партнери, Axon Partners, Львівський ІТ-кластер та Юридична Газета.

Генеральний партнер третього сезону Програми ІТ-права УКУ – AEQUO Law Firm.

Детальніше про Програму, її зміст та експертів можна дізнатися на офіційній веб-сторінці –

http://itlaw.ucu.edu.ua/

Реєстрація: https://goo.gl/forms/Lz0OiL0Q9Myd01Xx1

У разі виникнення додаткових питань  контактуйте з координатором Програми Оксаною Гулкевич: [email protected]

Як відбувалися минулі сертифікатні Програми з ІТ-права УКУ, Ви можете переглянути за цим посиланням: https://www.facebook.com/itlawucu/