4 грудня, 2018

Які уроки отримали Сполучені Штати Америки щодо сучасних загроз незалежності судової системи? Школа права УКУ разом із програмою USAID «Нове правосуддя» запрошує на відкриту лекцію судді Верховного суду штату Вашингтон Дебри Л. Стівенс. Захід відбудеться 11 грудня у Києві.

Наступним спікером проекту UCU Rule of Law Lecture Series стане Дебра Л. Стівенс, суддя Верховного суду штату Вашингтон, Олімпія, Вашингтон, США. Відкрита лекція “Справедливі та відкриті суди: уроки США щодо сучасних загроз суддівській незалежності та підзвітності у добу поляризованої політики” (“Fair and Open Courts: Lessons from American States on contemporary threats to judicial independence and accountability in an age of polarized politics”) відбудеться 11 грудня о 18:30 год. у Великому конференц-залі НАН України (м. Київ, вул. Володимирська, 55).

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: http://bit.ly/RoLLS1112

Організатори забезпечать синхронний переклад. Трансляцію заходу можна буде переглянути на Facebook-сторінці Школи права УКУ.

Суддя Дебра Л. Стівенс працює у Верховному суді штату Вашингтон з січня 2008 року. Раніше вона працювала у третій палаті апеляційного суду. Перед тим, як стати суддею, суддя Стівенс була координатором програми amicus curiae та ад’юнкт-професором юридичного факультету університету Гонзага, викладала конституційне право штатів та федерації, публічну власність та апеляційне провадження. Зараз суддя Стівенс працює у комітетах щодо освіти в апеляційних судах, судового бюджету, персоналу та комітеті стратегічного планування. Вона також є головою штабу Вашингтонського Ресурсного центру розширеного науково-технологічного судочинства), програми, спрямованої на конгрес, для посилення спроможності судів розглянути наукові та технічні проблеми, співголова Національної консультативної ради Національного інституту науки про суд, організації-правонаступника Ресурсного центру, і працює у Вашингтонській державній комісії з питань національних меншин та юстиції.

Довідка

UCU Rule of Law Lecture Series – це серія лекцій від провідних американських, європейських та українських правників, присвячена актуальним викликам і проблемам у галузі забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Проект «Підвищення обізнаності правничої спільноти України щодо сучасних викликів верховенства права через організацію та проведення серії юридичних лекцій Українського католицького університету «Правовладдя» реалізовує Центр верховенства права Школи права УКУ за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми «Нове правосуддя» у співпраці з Асоціацією правників України.