20 жовтня, 2018

Чому Україна і світ потребують Міжнародного антикорупційного суду? Школа права УКУ за підтримки програми USAID «Нове правосуддя» запрошують на відкриту лекцію Марка Л. Вулфа, окружного судді округу штату Массачусетс із найдовшим стажем роботи суддею. Захід відбудеться 29 жовтня у Києві.

Охочих взяти участь у лекції запрошують 29 жовтня о 17:30 год. у готель «Президент», конференц-зал «Європейський», за адресою: Україна, м. Київ, вул. Госпітальна, 12. Участь у лекції безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://goo.gl/CSc9aY

Мова заходу – англійська. Організатори забезпечать синхронний переклад.

Трансляцію заходу можна буде переглянути на Facebook-сторінці Школи права УКУ.

Відкрита лекція Марка Л. Вулфа «Україна і світ потребують Міжнародного антикорупційного суду» відбудеться у рамках проекту UCU Rule of Law Lecture Series, який Школа права УКУ реалізовує за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя».

Почесний Марк Л. Вулф – окружний суддя округу штату Массачусетс.

Марк Л. Вулф був призначений до окружного суду США округу штату Массачусетс у 1985 році, займав посаду голови суду з 2006 по 2012 рік, а наразі є старшим суддею ( з найдовшим стажем роботи суддею). Був членом Конференції суддів США та Головою Комітету окружних суддів Конференції суддів, членом Комітету з кримінального права, Комітету федеральних правил кримінального процесу та Комітету кодексу поведінки. 

До того, як стати суддею, він працював у Міністерстві юстиції на посаді помічника заступника Генерального прокурора США (1974 р.) та помічника Генерального прокурора США (1975-1977 рр.), а також заступником Генерального прокурора США в окрузі штату Массачусетс та начальником відділу протидії корупції в державному секторі в цьому офісі (1981-1985). Він також мав приватну практику у Вашингтоні, Округ Колумбія (1971-1974) та в Бостоні (1977-1981).

Випускник Йельского університету та Гарвардської школи права, суддя Вулф є ад’юнкт викладачем Школи державного управління ім. Кеннеді у Гарвардському університеті. Там Суддя Вульф викладає курс «Міжнародна боротьба із корупцією». Також суддя Вулф є старшим науковим співробітником Гарвардського центру прав людини ім. Карра, членом Ради з питань міжнародних відносин, а також заслуженим позаштатним науковим співробітником Міжнародного наукового центру імені Вудро Вільсона. Суддя Вулф багаторазово доповідав з питань ролі судді в демократичному суспільстві, прав людини, та боротьби із корупцією в різних країнах, зокрема Росії, Китаї, Туреччині, Чехії, Словаччині, Румунії, Угорщині, Єгипті, Кіпрі та Панамі.

Довідка

UCU Rule of Law Lecture Series – це серія лекцій від провідних американських, європейських та українських правників, присвячених актуальним викликам і проблемам у сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Проект реалізовує Центр верховенства права Школи права УКУ за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя».