9 липня, 2018

Школа права Українського католицького університету розпочинає співпрацю із британською освітньою фундацією Juris Angliae Scientia, що базується на юридичному факультеті Кембриджського університету і яку очолюють старші члени юридичного факультету (включаючи декана, проф. Річарда Фентімана). У рамках цієї співпраці в УКУ створюють перший в Україні Центр британського права.

Подібні центри вже функціонують у багатьох університетах Центральної та Східної Європи. Основною метою першого в Україні Центру є організація та проведення сертифікатної програми із англійського права та правничих навичок (English Law and Legal Skills Program).

У рамках програми слухачі матимуть можливість отримати знання з основ та практики застосування англійського права та «м’яких навичок» (soft skills), які необхідні сучасним юристам-практикам. Передбачається, що навчання відбуватиметься у Києві та Львові восени 2018 – навесні 2019 рр., а експертами стануть провідні британські правники, які працюють як в академічній сфері, так і в юридичній практиці.

«Співпраця із фундацією Juris Angliae Scientia та створення Центру британського права Школи права УКУ  є надзвичайно важливим кроком як для університету, так і для правничого середовища України. Англійське право є одним із найбільш застосовних при укладенні договорів та вирішенні спорів у юридичній практиці, і тепер українські юристи матимуть можливість отримати необхідні знання та вміння у цій сфері в УКУ. В Україні вже діють схожі програми з американського, польського та німецького права, і ця програма доповнює цю палітру», – розповів директор Школи права УКУ Іван Городиський.

Школа права УКУ та освітня фундація Juris Angliae Scientia вже підписали Меморандум про співпрацю, а набір на сертифікатну програму оголосять найближчим часом.

Довідка