20.02.2017

17 лютого 2017 року в Українському Католицькому Університеті в рамках UCU Rule of Law Lecture Series пройшла відкрита лекція королівського адвоката, керуючого партнера Global Rights Compliance Вейна Джордаша на тему: “Дихотомія: міжнародне правосуддя та жертви міжнародних злочинів”.

Під час лекції Вейн Джордаш розглянув проблему дисонансу між тим, як потерпілих сприймають і представляють зацікавлені сторони в міжнародній системі правосуддя, та стереотипами, маргіналізацією і слабкістю, що так часто спостерігаються в практиці сучасних міжнародних судових процесів. Також він дав власне бачення місця потерпілих у міжнародному кримінальному правосудді та наголосив на необхідності його вдосконалення з тим, аби воно відповідало потребам потерпілих.IMG_9373

На завершення лекції відбулася дискусія, в якій взяли активну участь гості лекції.

Відкрита лекція Вейна Джордаша є вже дванадцятим заходом у рамках UCU Rule of Law Lecture Series – серії лекцій, присвячених актуальним питанням розвитку верховенства права та юридичної сфери, яка організовується Центром верховенства права УКУ спільно з Програмою USAID із реформування сектору юстиції “Нове правосуддя”. Партнером проекту виступає Відділення Асоціації правників України у Львівській області. Інформаційний партнер заходу – інформаційний портал Твоє Місто.