19 січня, 2018

Команда Києво-Могилянської академії, яка перемогла на міжнародному етапі змагань у 2016 році

Школа права УКУ на початку березня організовуватиме у Львові національний етап Міжнародних судових змагань імені Бена Телдерса. Команда студентів, яка переможе в Україні, представлятиме країну на міжнародному етапі змагань у Гаазі.

Міжнародні судові змагання імені Бена Телдерса – один із найпрестижніших конкурсів із міжнародного публічного права в Європі. Змагання відбуваються у 2 етапи: національний раунд, під час якого визначають команду, яка представлятиме країну, і міжнародний раунд у м. Гаага (Нідерланди).

«Організатора національного етапу змагань щорічно обирають самі учасники, після чого погоджують його із організаторами у Гаазі – Ляйденським Університетом. Ми тішимось, що Український католицький університет вже третій рік поспіль стає міжнародним партнером Судових змагань імені Бена Телдерса», – розповіла Марія Тарас, виконавчий директор Центру верховенства права Школи права УКУ, організатор змагань.

Підтримують організацію національного етапу змагань правничі організації та юридичні фірми.

Цьогоріч міжнародні судові змагання у Гаазі відбудуться вже 41-ий раз. У 2016 році на міжнародному етапі змагань перемогла команда Національного університету «Києво-Могилянська академія».