12.09.2017

Одна із найбільших у світі баз результатів правових досліджень «HeinOnline» відтепер доступна в Україні. Користуватися нею можна на базі Центру Митрополита Андрея Шептицького у Львові.

Україна увійшла до клубу 175 країн світу, які отримали доступ до однієї із найбільших юридичних баз даних. Вже сьогодні представники усіх правничих шкіл можуть скористатися «HeinOnline» на базі Школи права УКУ завдяки підтримці Національного координатора проектів ОБСЄ в Україні.

«УКУ – це перший в Україні вищий навчальний заклад, якому ми із задоволенням  і зі стовідсотковою впевненістю у правильному рішенні надали підтримку в отриманні доступу до бази «HeinOnline». Тому що Український Католицький Університет – це один із найпродуктивніших вищих навчальних закладів в Україні сьогодні, і тому що мати партнерство з ними це приємно, результативно і ефективно, в тому ми вже впевнились», – зазначила Олена Лунгол, представник Національного координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Вся юридична класика, конституції 170 країн світу, рішення британських судів, які започаткували розвиток багатьох сучасних правових інститутів, матеріали з історії міжнародного права, починаючи з 1690 року, література по правах людини – це далеко не повний перелік того, що охоплює «HeinOnline». Перлиною бази даних є бібліотека правової періодики (понад 2400 періодичних видань на правову і пов’язану з нею тематику з 29 країн світу, більше 1 млн. статей).

«Щоб зрозуміти об’єм «HeinOnline» – то це 160 тисяч найменувань і понад 150 мільйонів сторінок. Специфіка бази в тому, що всі джерела доступні у PDF-форматі. Бібліотека УКУ стала першою бібліотекою у нашій країні, яка надає своїм відвідувачам цей доступ, і ми будемо завжди вдячні за це Національному координатору проектів ОБСЄ в Україні», – розповіла Світлана Хилюк, керівник Магістерської програми з прав людини УКУ.

Як і де можна скористатися «HeinOnline»?

Отримати доступ можна безпосередньо у Центрі Митрополита Андрея Шептицького (м. Львів, вул. Козельницька, 4). Для цього є два варіанти:

  1. Скористатися одним зі стаціонарних комп’ютерів, розміщених на поверхах Центру Шептицького, або орендувати ноутбук в адміністрації Центру. Почати роботу можна, перейшовши за посиланням https://home.heinonline.org/
  2. Користуватися базою з власного ноутбука, під’єднавшись до Wi-Fiмережі UCU-Guests у Центрі Шептицького. Почати роботу можна, перейшовши за посиланням https://home.heinonline.org/

Як скористатися«HeinOnline»