11 березня, 2019

Як Україна може протидіяти міжнародним злочинам в умовах збройного конфлікту на Сході України у світлі верховенства права? Які кроки країна вже зробила у цьому напрямку та наскільки вони ефективні обговорять 13 березня під час відкритої лекції Антона Кориневича у Києві.

Охочих взяти участь у заході та обговоренні запрошують 13 березня о 18:30 год. у Правовий клуб PRAVOKATOR (м. Київ, вул. Дмитрівська, 80). Участь безкоштовна. Попередня реєстрація за посиланням: http://bit.ly/RoLLS1303

Трансляцію лекції можна буде переглянути на Facebook-сторінці Школи права УКУ.

Антон Кориневич – кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Відкрита лекція «Протидія міжнародним злочинам в умовах збройного конфлікту на Сході України в світлі верховенства права» відбудеться у рамках проекту UCU Rule of Law Lecture Series, який реалізовує Школа права УКУ. Цей захід став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Довідка

UCU Rule of Law Lecture Series – це серія лекцій від провідних американських, європейських та українських правників, присвячена актуальним викликам і проблемам у галузі забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Проект «Підвищення обізнаності правничої спільноти України щодо сучасних викликів верховенства права через організацію та проведення серії юридичних лекцій Українського католицького університету «Правовладдя» реалізовує Центр верховенства права Школи права УКУ за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми «Нове правосуддя» у співпраці з Асоціацією правників України та мережею правових клубів PRAVOKATOR. Інформаційний партнер проекту – Юридична газета.