Андрій Андрусевич, міжнародний експерт із правової охорони довкілля, член правління та старший аналітик Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» (Україна).

Він має значний досвід імплементації і практичного застосування механізмів дотримання міжнародних угод у сфері охорони довкілля та екологічних прав людини, зокрема Оргуської та Еспо конвенцій.
Як контактна особа з правових питань Європейського ЕкоФоруму надавав правову допомогу щодо захисту екологічних прав активістам і громадським організаціям із багатьох країн Європи, Кавказу та Центральної Азії. Має досвід викладання міжнародного права навколишнього середовища, екологічних прав людини і права мирного вирішення спорів у Львівському національному університеті ім. І. Франка. Автор багатьох публікацій із питань екологічних прав людини, міжнародного права навколишнього середовища та механізмів дотримання багатосторонніх угод у сфері охорони довкілля. Член керівного Комітету з питань участі громадськості та кампаній Європейського ЕКО Форуму (коаліція екологічних НУО), член делегації Європейського ЕКО Форуму у робочих органах Оргуської конвенції і Конвенції Еспо. Член Комісії з екологічного права МСОП (IUCN CEL), Міжнародної ради з екологічного права (ICEL).

Курси: “Права людини та довкілля”.