Марк Л. Вулф був призначений до окружного суду США округу штату Массачусетс у 1985 році, займав посаду голови суду з 2006 по 2012 рік, а наразі є старшим суддею ( з найдовшим стажем роботи суддею). Був членом Конференції суддів США та Головою Комітету окружних суддів Конференції суддів, членом Комітету з кримінального права, Комітету федеральних правил кримінального процесу та Комітету кодексу поведінки. 

Попередньо суддя Вулф також працював у Міністерстві юстиції на посаді помічника заступника Генерального прокурора США (1974 р.) та помічника Генерального прокурора США (1975-1977 рр.), а також заступником Генерального прокурора США в окрузі штату Массачусетс та начальником відділу протидії корупції в державному секторі в цьому офісі (1981-1985). Він також мав приватну практику у Вашингтоні, Округ Колумбія (1971-1974) та в Бостоні (1977-1981).

 Серед інших відзнак суддя Вулф отримав Грамоту від президента Джеральда Форда за роботу з переселення індокитайських біженців (1976 р.), Нагороду за відмінну службу від Генерального прокурора (1984 р.), Почесне звання Бостонської латинської школи (1990 р.), Нагороду Асоціації адвокатів Бостона за видатку суддівську діяльність (2002 та 2007) та аналогічні нагороди за суддівську досконалість від Бостонського відділу Федеральної асоціації адвокатів (2009 р.) та Асоціації адвокатів штату Массачусетс (2012 р.).

Суддя Вулф є головою Міжнародної ініціативи доброчесності (Integrity Initiatives International), головою Програми стипендій державної служби Джона Вільяма Варда, заслуженим головою спілки Альберта Швейцера, а також колишнім головою програми стипендій судді Девіда С. Нельсона.

Суддя Вулф – старший науковий співробітник Центру прав людини імені Карра при Гарвардському університеті. Він був ад’юнкт-професором з державної політики в Гарвардській школі Кеннеді, де проводив семінари щодо боротьби з корупцією на міжнародному рівні. Він також був викладачем Інституту політики у школі Кеннеді. Суддя Вулф викладав навчальний курс «Роль судді в американській демократії» в Гарварді, Бостонському коледжі, в правничих школах університету Нової Англії та Каліфорнійського університету. Він також виступав з цією темою, та на тему боротьби з корупцією та прав людини в Росії, Китаї, Туреччині, Чехії, Словаччині, Румунії, Словенії, Угорщині, Єгипті, Кіпрі та Панамі.

Суддя Вулф – випускник Єльського коледжу та правничої школи у Гарварді.