23 липня, 2016

Студенти Магістерської програми УКУ з прав людини мають змогу отримати цілу низку стипендій, які повністю або частково покриватимуть вартість навчання на Програмі.

Зокрема, є 5 (п’ять) стипендій, які покривають повну вартість навчання на Програмі протягом трьох семестрів, а саме:

  • 4 (чотири) академічні стипендії для правників УКУ;
  • повна іменна стипендія від київського офісу міжнародної юридичної компанії CMS Cameron McKenna.

Також передбачені 3 (три) річні стипендії УКУ, які покриватимуть вартість навчання протягом двох семестрів:

  • іменна річна стипендія від АО «Павленко та партнери»;
  • іменна річна стипендія від АО «Матвіїв та партнери»;
  • іменна річна стипендія імені Рафала Лемкіна (засновники – Андрій Гринчук (ЮФ «Гринчук та партнери»), Ярема Кондратюк (Kodary Partners LF) та Іван Городиський (Центр верховенства права УКУ).

Стипендію можуть отримати абітурієнти з найвищими показниками у рейтинговому списку за результатами вступу на магістерську програму, а також вступники з числа представників кримських татар, внутрішньо переміщених осіб і соціально незахищених груп, якщо вони будуть серед осіб, прийнятих на навчання, та за наявності відповідних підстав.

У доборі стипендіатів іменних стипендій братимуть участь також їх засновники. Окрім того, передбачається постійний контакт стипендіатів із ними.

Крім того, тривають переговори з цілою низкою компаній та правників щодо започаткування додаткових стипендій для студентів Магістерської програми УКУ з прав людини.

Нагадуємо, що документи для вступу на Магістерську програму приймаються до 30 липня.

Більше інформації про правила прийому та вступні випробування можна дізнатися за посиланням: http://vstup.ucu.edu.ua/human-rights/.