27 березня, 2018

Магістерська програма Школи права Українського католицького університету оголошує стипендійний конкурс на навчання для вступників 2018 року. Повна та річна стипендії покривають 90% вартості навчання за півтора року або за рік відповідно. Взяти участь у конкурсі можна до 10 квітня.

Наразі передбачено 10 стипендій, отримати які мають змогу учасники стипендійного конкурсу. Взяти участь у ньому можуть особи, які вже отримали освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр» за спеціальністю 081 «Право» або 293 «Міжнародне право», або ж ті, хто завершує навчання на  бакалавраті з відповідних спеціальностей у червні 2018 року.

Проходження стипендійного конкурсу не звільняє від обов’язкового складання ЗНО.

 

Як отримати стипендію на навчання на Магістерській програмі Школи права УКУ?

 1. Зареєструйтеся за посиланням: http://bit.ly/2unNrHl
 2. До 10 квітня 2018 року надішліть есе на тему”Does Ukrainian judicial system need a special Anti-corruption Court?” (до трьох сторінок, англійською мовою, Times New Roman 14, інтервал 1,5) та своє CV на скриньку [email protected]
 3. Пройдіть особисту співбесіду* з конкурсною комісією (усна співбесіда та виконання практичного завдання) у Києві 13 квітня (Київський центр УКУ, вул. Мазепи, 10а, метро “Арсенальна”) або у Львові 21 квітня (Центр Митрополита Андрея Шептицького, ауд. 202).

*Учасники, які не подали есе, не допускаються до етапу співбесіди.

 

За результатами конкурсу буде розподілено 10 стипендій:

Повні стипендії:

 • Стипендія Данила та Мирослави Білак
 • Стипендія від АО «ЮФ «Василь Кісіль і партнери»
 • Стипендія від Анни Бабич
 • Стипендія АО «Назар Кульчицький та партнери»

Річні стипендії:

 • Стипендія ім. Р. Лемкіна ( фундатори – Ф. Сендс, І. Городиський)
 • Стипендія імені Климентія Шептицького (фундатор – проф. А. Бойко)
 • Стипендія родини Бугай-Пшеничних
 • Стипендія родини Малецьких-Загороднюків
 • Стипендія Carlsberg
 • Стипендія родини Ключковських

Магістерська програма Школи права УКУ — півторарічна професійно орієнтована програма підготовки студентів-правників, випускники якої отримуватимуть дипломи державного зразка зі спеціальності 081 «Право». Метою магістерської програми є підготувати повністю адаптованого до самостійної практичної роботи на ринку юридичних послуг випускника, який має належне розуміння ціннісної складової юридичної професії.

Навчання на Програмі триває 1,5 року (3 семестри). Вартість навчання за один семестр – 16500 грн. Більше про Магістерську програму Школи права УКУ за цим посиланням.