25.01.2017

З лютого по травень львівські студенти зможуть навчатися протидії корупції спільно з молоддю зі США, Одеси, Харкова та Чернівців. До участі у міжнародному онлайн-курсі запрошують студентів-правників 3-5 курсів. Участь у навчанні безкоштовна.

Протягом чотирьох місяців навчання студенти спільно з американськими та українськими фахівцями досліджуватимуть явище корупції та вивчатимуть інструменти її запобігання. Крім того, охочі матимуть змогу вдосконалити навички юридичної англійської мови та проведення наукових досліджень на відповідну тематику.

Прийом заявок: до 7 лютого

Початок курсу: 9 лютого, о 15:00 год.

Тривалість курсу: лютий-травень 2017 р.

Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням

Навчання відбуватиметься у 2 етапи. Першу частину курсу проведе професор Томас Г. Спіді Райс із Правничої школи Університету Вашингтона та Лі, США. Учасниками занять у режимі онлайн одночасно стануть студенти зі Львова, Одеси, Харкова, Чернівців та США. Друга частина занять відбуватиметься у Львові на базі Магістерської програми з прав людини Українського Католицького Університету. Проводитиме їх Антон Подільчак, керуючий партнер консалтингової компанії «Advice Group».

Орієнтовний тематичний план

  • Сутність та природа явища корупції
  • Антикорупційний комплаєнс та запобігання конфлікту інтересів
  • Механізми запобігання корупційним діянням і протидії проявам корупції в Україні
  • Корупційні та інші, пов’язані з корупцією, правопорушення і види юридичної відповідальності за їх вчинення
  • Особливості виявлення та розслідування корупційних правопорушень
  • Правові аспекти повернення активів, одержаних внаслідок корупційних правопорушень
  • Роль громадянського суспільства в заходах щодо запобігання та протидії корупції

Експерти: проф. Томас Г. Спіді Райс (Правнича школа Університету Вашингтона та Лі, США) та Антон Подільчак (керуючий партнер консалтингової компанії «Advice Group»).

Мова викладання: українська, англійська.

Вимоги: Для ефективної участі у міжнародному онлайн-курсі з протидії корупції потрібно пройти два ознайомчі онлайн-модулі: «Introduction to Anti-corruption» та «Advanced Anti-corruption: Prevention of Corruption», розроблені експертами Управлінням ООН із протидії наркотикам і злочинності з метою розширення та поширення знань про Конвенцію ООН проти корупції 2003 р.. Зареєструватися для проходження модулів можна за посиланням.

Координатор: Марія Тарас
E-mail: [email protected]
Тел.: +38 (068) 976-75-40