24 січня, 2019

Три дні лекцій, майстер-класів, мотиваційних зустрічей та нових знайомств, – студентів-правників запрошують на Demo Days до Магістерської програми Школи права УКУ.

З 17 по 19 лютого Український католицький університет у Львові  запрошує студентів-правників 4 курсу бакалаврату зі всієї України на знайомство з Магістерською програмою з права. Для участі у проекті потрібно написати мотиваційний лист та зареєструватися за посиланням http://bit.ly/2Tf6xqO.

Протягом трьох днів учасники матимуть нагоду:

  • відвідати лекції та майстер-класи Магістерської програми Школи права УКУ;
  • зустрітися з “тими, хто творить Львів”;
  • поспілкуватися з викладачами та студентами;
  • дізнатися більше про умови вступу у 2019 році;
  • ближче познайомитися з УКУ та Львовом;
  • познайомитися зі студентами з інших університетів України.

Щоб взяти участь у проекті:

1. Напишіть мотиваційний лист (вимоги за посиланням http://bit.ly/2HsmGYS) та заповніть анкету http://bit.ly/2FQZjFU до 10 лютого.

2. Очікуйте на підтвердження участі до 12 лютого.

Організатори забезпечують учасників проживанням у студентському гуртожитку (Колегіумі) та харчуванням протягом програми. Організаційний внесок учасника – 250 грн.

Якщо ж у Вас виникають питання – пишіть на електронну скриньку [email protected]

Довідка

Магістерська програма Школи права УКУ – ціннісно-орієнтована магістерська програма з права у Львові. Студенти програми вже другий рік поспіль одні із лідерів за середнім балом ЗНО для вступу на магістратуру з права. Програму підтримують провідні юридичні фірми та правники України. Детальніше про Магістерську програму Школи права УКУ – на сайті law.ucu.edu.ua.