10 липня, 2018

Вивчати англійське право від практикуючих юристів та науковців Об’єднаного Королівства тепер можливо в Україні. Триває набір на однорічну Сертифікатну програму із англійського права та правничих навичок (Diploma in English Law and Legal Skills). Модульна Програма розпочинається у жовтні і триватиме до весни 2019 року.

Навчальна програма передбачає курси з англійської системи права, англійського договірного та деліктного права, письмових та усних правничих навичок, договірних переговорів, написання договорів та ін.

Учасників забезпечать навчальними матеріалами, розробленими спеціально для Сертифікатної програми командою провідних експертів , включаючи науковців юридичного факультету Кембриджського університету і спеціально створеної на факультеті освітньої фундації (Juris Angliae Scientia). Викладання здійснюватиметься фахівцями з питань матеріального права та підготовки юристів, які відвідають Україну саме для викладання на Сертифікатній програмі.

Вартість участі у Програмі: 575 євро та 2299 гривень для студентів, 775 євро та 2999 гривень для практикуючих правників. Для членів АПУ вартість участі у Програмі – 500 євро та 1999 гривень для студентів, 650 євро та 2599 для практикуючих правників.

Організовують Сертифікатну програму із англійського права та правничих навичок Центр британського права Школи права УКУ/UCU British Law Centre, освітня фундація Juris Angliae Scientia за підтримки Асоціації правників України.

Більше інформації про Програму: http://bit.ly/2OzeLrv

Довідка

Juris Angliae Scientia –  навчальна фундація, створена у 1992 р., яка базується на юридичному факультеті університету Кембриджа. Серед її керівників вчені та викладачі юридичного факультету Кембриджського університету, а академічним директором фундації є декан юридичного факультету професор Річард Фентімана. З 1992 року фундацією у співпраці з місцевими партнерськими університетами створено 19 Центрів британського права в Польщі, Чехії, Словаччині, Болгарії та Угорщині. Центр в УКУ стане 20-тим у світі та першим в Україні.