5 жовтня, 2018

Які зобов’язання має бізнес щодо захисту прав жінок, як протидіяти домашньому насильству та чи готова правозахисна та юридична спільноти реагувати на виклики, пов’язані із захистом прав жінок в Україні? Про це говоритимуть 12 жовтня у рамках Public Talks: «Точки болю» захисту прав жінок в Україні». Захід організовує Школа права УКУ в рамках Всесвітнього форуму за демократію.

Серія презентацій та обговорень відбудуться 12 жовтня в Українському католицькому університеті (ауд. 112, Храм Святої Софії-Премудрості Божої (навпроти входу в Центр Митрополита Андрея Шептицького, кампус УКУ на вул. Козельницькій, 2а).  Захід розпочнеться о 10:00 год. і триватиме до 17:00 год. Участь безкоштовна. Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2RuGwnk.

Формат заходу передбачає 6 окремих виступів на тему захисту прав жінок в Україні. Результати Public Talks будуть представлені 19-21 листопада під час Всесвітнього форуму за демократію у Стразбурзі.

Спікерами заходу стануть:

Христина Кіт, адвокат, голова Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем”.
Тема: «Чи готова правозахисна та юридична спільнота реагувати на виклики, пов’язані із захистом прав жінок?».

 → Софія Опацька, декан-засновник Львівської бізнес-школи УКУ, віце-ректор УКУ, увійшла до Топ-100 жінок в Україні у 2017 році.

Тема: «Жіноче лідерство».

Олена Уварова, доцентка кафедри теорії держави і права Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, національний консультант в ООН Жінки в Україні.

Тема: «Зобов’язання бізнесу щодо захисту прав жінок в Україні».

Христина Ковцун, керівник Юридичної клініки Школи права УКУ.

Тема: «Між законом та реальністю: статус жінок-військовослужбовців у ЗС України під час збройного конфлікту».

Анна Шийчук, психолог, сертифікований психотерапевт; Віталій Чорненький, доцент кафедри конституційного права ЛНУ ім. Івана Франка.

Тема: «Правові інструменти протидії домашньому насильству».

Світлана Хилюк, керівник Магістерської програми Школи права УКУ.

Тема: «Захист прав жінок у кримінальному праві».

Охочі можуть стати учасниками усіх Public Talks, або ж обрати цікаві для себе теми. Для цього потрібно обрати відповідні теми під час реєстрації: http://bit.ly/2RuGwnk.

Довідка

Всесвітній форум за демократію – платформа для діалогу та інновацій, присвячена демократії, яка просуває принципи Ради Європи по всьому світу. Цьогоріч Форум відбудеться у Стразбурзі 19-21 листопада і присвячуватиметься боротьбі проти всіх форм насильства щодо жінок.

Public Talks: «Точки болю» захисту прав жінок в Україні» – одна із сателітних подій Всесвітнього форуму за демократію, які відбуваються зараз по всій Європі. Підсумки таких подій будуть презентовані 19-21 листопада у Стразбурзі.