Український Католицький Університет — некомерційний вищий навчальний заклад. Завдяки підтримці юридичного середовища та міжнародних організацій Школа права УКУ має змогу реалізовувати проекти, спрямовані на підвищення рівня юридичної освіти в Україні. Навчальні програми Школи спрямовані як на здобуття освітнього рівня “Магістр” за спеціальністю “081 Право”, так і на підвищення кваліфікації практикуючих правників. Запрошуємо долучатися до розвитку правничої освіти в Україні.

Підтримати Школу права можна:

  • надавши стипендію на навчання на Магістерській програмі
  • підтримавши одну із сертифікатних програм Школи права
  • ставши партнером одного із проектів Школи права

Для отримання детальнішої інформації стосовно підтримки Школи та можливих умов співпраці просимо контактувати з директором Школи права УКУ Іваном Городиським: [email protected], +380 (93) 993-93-51.

 

 

Стипендії на навчання на Магістерській програмі

Магістерська програма УКУ з прав людини — півторарічна професійно орієнтована програма підготовки студентів-правників, випускники якої отримуватимуть дипломи державного зразка зі спеціальності 081 «Право». Нові стандарти освіти Українського католицького університету дозволяють навчити ціннісно орієнтованих правників, які впливатимуть на подальший розвиток юридичної сфери в Україні. Запрошуємо Вас долучитися до розвитку правничої освіти та стати фундатором стипендії на навчання на програмі.

Український католицький університет — некомерційний вищий навчальний заклад, який не отримує жодної фінансової підтримки від держави. Для стабільного розвитку науки Університет заснував фонди для фінансування стипендій для найталановитіших студентів. Завдяки цим фондам і підтримці друзів з усього світу УКУ має можливість впроваджувати інноваційну освіту в Україні.

Стипендії покривають собівартість навчання студентів програми та забезпечують щомісячну фінансову підтримку їхнього навчання. Також залучені кошти будуть спрямовані на інституційний розвиток програми: формування бібліотеки, доступ до іноземних юридичних баз даних, організацію навчальних візитів та стажування студентів, залучення іноземних і гостьових лекторів та експертів.

Благодійники, які нададуть стипендії, мають змогу зробити їх іменними (від приватних осіб, компаній чи інших осіб за бажанням благодійника), контактувати зі стипендіатами та брати участь у їхньому доборі. Інформаційна підтримка факту надання стипендії буде забезпечена через інформаційні ресурси УКУ та партнерів.

Якщо Ви або Ваша компанія маєте бажання долучитися до розвитку правничої освіти в Україні та заснувати іменну стипендію для студентів магістерської програми УКУ з прав людини, просимо контактувати з директором Школи права УКУ Іваном Городиським: [email protected], +380 (93) 993-93-51.