31.01.2017

9 лютого на базі Магістерської програми з прав людини УКУ стартує Міжнародний онлайн-курс із протидії корупції. Формат навчання відрізнятиметься від звичних нам онлайн-курсів: студенти зустрічатимуться і працюватимуть із молоддю з інших міст онлайн. 

Щочетверга о 15:00 студенти-правники 3-5 курсів львівських університетів зустрічатимуться в Українському Католицькому Університеті. Першу частину курсу – міжнародну – викладатиме професор Томас Райс із Правничої школи Університету Вашингтона та Лі, що у Сполучених Штатах Америки. В режимі онлайн відібрана група студентів працюватиме під керівництвом професора разом із молоддю зі США, Одеси, Харкова та Чернівців.

«Міжнародна частина курсу буде присвячена Конвенції ООН проти корупції. Тому, аби на рівних із іншими долучатися до процесу навчання, брати участь в обговореннях, дослідженнях та презентаціях, ми пропонуємо нашим учасникам пройти два ознайомчі онлайн-модулі: «Introduction to Anti-corruption» та «Advanced Anti-corruption: Prevention of Corruption». Вони розроблені експертами Управлінням ООН із протидії наркотикам і злочинності з метою розширення та поширення знань про Конвенцію ООН проти корупції 2003 року», – розповідає Марія Тарас, співкоординатор Міжнародного онлайн-курсу із протидії корупції.

Друга частина курсу розроблена виключно для учасників у Львові. Спеціально для них його викладатиме Антон Подільчак, керуючий партнер консалтингової компанії «Advice Group»:

«Курс буде вельми інтенсивним, із великим об’ємом інформації для самостійного опрацювання, за участі іноземних та національних експертів, які долучатимуться у форматі майстер-класів», – розповів Антон Подільчак.

Триватиме навчання чотири місяці: з лютого до травня. Охочі взяти участь мають перебувати у Львові, спілкуватися англійською та пройти онлайн-модулі: «Introduction to Anti-corruption» та «Advanced Anti-corruption: Prevention of Corruption». Зареєструватися для проходження модулів можна за посиланням.

Після закінчення Міжнародного онлайн-курсу учасники отримають сертифікати. З деталями можна ознайомитися за посиланням.