10.04.2020

Чи можна не сплачувати кредит під час карантину та що означають зміни у законах, – Юридична клініка Школи права УКУ продовжує роботу в режимі онлайн, оперативно пояснює нові закони та надає безкоштовні юридичні консультації. 

Безкоштовні консультації можуть отримати ветерани та споживачі фінансових послуг. Для цього достатньо обрати один із варіантів:

або зателефонувати за номером  +38 (063) 479-75-76.

Нещодавно Юридична клініка Школи права УКУ за підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» розпочала проект «Захист прав споживачів та безкоштовна правова допомога споживачам фінансових послуг». У рамках нього мешканці Львова та області можуть безкоштовно отримати юридичні консультації та допомогу, а молодь – пройти тренінги із фінансової грамотності.

Школа права УКУ розпочала цей проект, щоб допомогти громадянам  зрозуміти, як правильно обрати фінансові продукти, користуватись ними та захищати себе у разі порушення прав.

Ви можете звернутися за юридичною допомогою, якщо:

  • маєте правові проблеми з фінансовими установами;
  • цікавить правова інформація щодо ваших прав як споживача фінансових послуг (маєте кредит, депозит і є пов’язані з ними труднощі);
  • маєте потребу в юридичному супроводі таких справ.

Команда Юридичної клініки за підтримки експертів USAID підготувала корисні відео та інфографіки, через які пояснює, на які деталі потрібно звертати увагу, користуючись фінансовими послугами, та як діяти у ситуаціях із порушення прав громадян. Також на Facebook-сторінці Юрклініки Ви знайдете пояснення нових законів, пов’язаних із карантином.

Стежити за оновленнями можна на Facebook-сторінці Юридичної клініки Школи права УКУ https://www.facebook.com/uculawclinic.