15 березня, 2018

Школа права УКУ оголошує можливість для студентів-правників взяти участь у II модулі Школи практичного права. Протягом трьох лекцій учасникам розкажуть про лідерство у праві, секрети публічних виступів та як досягати фінансові цілі.

Тематику лідрества у юриспруденції для учасників розкриватимуть:

21.03 – Любомир Остапів «Як досягати фінансові цілі?»

28.03 – Денис Бугай «Лідерство у праві»

4.04 – Марія Титаренко «Секрети публічних виступів»

Вартість участі у модулі (три лекції) – 450 грн.
Для членів UBA Students’ League та ELSA Lviv – знижка 20%.

Заняття відбуватимуться у Центрі Митрополита Андрея Шептицького і триватимуть з 17:00 до 19:15 год.

Для участі реєструйтеся за посиланням: http://bit.ly/2IrRuFv

Більше про експертів:

Любомир Остапів – український фінансист, сімейний фінансовий радник, автор книги «Любов та Бюджет». Має сертифікат Університету Флориди «Персональне та сімейне фінансове планування». Отримав економічну освіту та ступінь MBA у Києво-Могилянській бізнес-школі. Активіст Фонду Випускників України – неприбуткової організації, що сприяє розвитку освіти в Україні.

Денис Бугай – адвокат, партнер ЮК VB PARTNER. Президент Асоціації правників України (АПУ) (2013-2017 рр.).

Марія Титаренко – кандидат наук із соціальних комунікацій, засновниця Магістерської програми з медіакомунікацій УКУ. Стипендіатка програми Фулбрайт (Fulbright Faculty Development Program, The Pennsylvania State University, 2008-2009). Випускниця програми Digital Media for Universities (DMU) із вивчення нових медій та методики їх викладання Могилянської Школи Журналістики (2012-2013). Лауреатка численних літературних та журналістських нагород.