23 жовтня, 2018

26-27 жовтня у Львові та 30-31 жовтня у Києві в рамках Програми ІТ-права Українського католицького університету відбудеться модуль Crypto Law від Гордона Ейнштейна, керуючого партнера CryptoLaw Partners (США), Марії Швецової, крипто-юриста Legal Tech Services, Дмитра Гадомського, СЕО Axon Partners та Юрія Корнаги, партнера та керівника Львівського офісу Axon Partners.

 

Модуль Crypto Law присвячуватиметься:

– статусу криптовалют;

– регулювання та оподаткування діяльності з ними в різних країнах світу;

– регулювання крипто-бізнесу в США;

– особливості залучення венчурного капіталу в США;

– основні принципи юридичного супроводу ІСО.

 

Час та місця проведення:

Київ – 14:00-21:00 у будні дні (вівторок-середа), Київський центр УКУ

Львів – 12:00-19:00 у п’ятницю та з 10:00 до 17:00 у суботу, Центр Шептицького УКУ

 

Вартість участі у модулі Crypto Law складає 150 дол. США. Для членів АПУ, компаній львівського ІТ-кластеру, випускників інших сертифікатних програм Школи права УКУ – 120 дол. США. Для учасників попередніх наборів Програми ІТ-права УКУ вартість участі у модулі при умові оплати до 17.00 год 22.10.2018 складатиме 100 дол. США.

 

Для того, щоб взяти участь у модулі Crypto Law від Програми ІТ-права, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням: https://goo.gl/forms/LNind3XKwAMy4qCe2

Детальніше про Програму, її зміст та експертів можна дізнатися на офіційному сайті – http://itlaw.ucu.edu.ua/

Програма ІТ-права УКУ/UCU IT Law – це сертифікатна програма Школи права УКУ за участі найкращих українських юридичних компаній та іноземних експертів, що працюють в галузі юридичного супроводу ІТ-бізнесу.

Партнерами Програми ІТ-права УКУ є Асоціація правників України, Dexis Partners, АО Бачинський та партнери, Axon Partners, Львівський ІТ-кластер та Юридична Газета.

Генеральний партнер третього сезону Програми ІТ-права УКУ – AEQUO Law Firm.