17 липня, 2017

Цьогоріч дванадцять вступників на Магістерську програму з прав людини Українського Католицького Університету мають змогу отримати стипендії, які покриють повну або річну вартість навчання. Як подати документи та що потрібно для отримання стипендії?

Магістерська програма з прав людини УКУ – півторарічна програма підготовки юристів з акцентом на формування практичних навичок та розвиток soft skills. Студентами програми можуть стати бакалаври, спеціалісти або магістри за спеціальністю 081 «Правознавство» або 081 «Міжнародне право», які склали ЗНО з права для вступу на магістратуру.

Завдяки підтримці юридичних компаній та приватних жертводавців найталановитіші вступники мають змогу отримати стипендії, які покриють річну або повну варість навчання. Цьогоріч Магістерська програма з прав людини пропонує 5 таких стипендій.

Як отримати стипендію на навчання?

За результатами вступного рейтингу під час вступу на програму вступники мають змогу отримати 5 стипендій: повну стипендію від Адвокатського об’єднання «Кульчицький, Кулаков і Біднягін», стипендію «Річна плюс» від Данила Білака та 3 річні стипендії від Українського Католицького Університету.

Ці стипендії можуть отримати абітурієнти відповідно до рейтингу під час вступу на Програму. До цього рейтингу не входитимуть вступники, вже рекомендовані для отримання стипендій від інших партнерів програми за результатами конкурсів у квітні та липні.

Для отримання цих стипендій потрібно подати документи для вступу на програму до 26 липня. Перелік документів – за посиланням.

За результатами стипендійного конкурсу у квітні 2017 року 6 вступників рекомендовані на отримання стипендій від юридичних компаній. Це стипендії від Адвокатського об’єднання «Юридична фірма «Василь Кісіль і партнери», Анни Бабич (партнера юридичної фірми «Aequo»), Адвокатського об’єднання «Павленко і партнери», Адвокатського об’єднання «Матвіїв і партнери», Юридичної фірми «Гринчук та партнери» та стипендія імені Рафала Лемкіна (фундатори: проф. Філіп Сендс (University College London), Ярема Кондратюк (керуючий партнер юридичної фірми «Kodary Partners»), Іван Городиський (керуючий партнер юридичної фірми «Dexis Partners»). Ще один вступник отримає стипендію від компанії Arzinger за підсумками конкурсу, який наразі триває.

Подати документи на навчання можна до 26 липня. Правила прийому та перелік документів – за посиланням.