26 березня, 2017

Як молодому юристу збудувати успішну кар’єру? Секрети успіху відкривають провідні юридичні компанії Львова та України. Студентів-правників  запрошуємо перевірити себе на «Law Career Day» 1 квітня з 11:00 – по 14:00 за адресою: м. Львів, вул. Козельницька, 2а (лекторіум Академічного корпусу Українського Католицького Університету.

Як працюють юридичні компанії, які вони мають цінності та яким має бути юрист, якого вони готові взяти на роботу, – про це студентам-правникам розкажуть представники одних із найкращих компаній під час «Law Career Day». Організовує захід Магістерська програма з прав людини Українського Католицького Університету за підтримки Ліги студентів Асоціації правників України, ELSA Lviv та АО «Матвіїв і партнери».

«Кожен студент після завершення навчання має бути готовим до практичної роботи. Тому ми спільно з юридичними компаніями організовуємо зустріч, де студенти-правники почують з уст потенційних роботодавців, чого саме фірми очікують від молодого юриста», – розповідає співорганізатор заходу, керівник Магістерської програми з прав людини УКУ Світлана Хилюк.

Розповідатимуть про своє бачення компанії «Arzinger», «Axon Partners», «Бачинський, Коломієць та партнери» , «Гринчук та партнери», «Марусяк і партнери» та «Матвіїв і партнери».

Аби стати учасником «Law Career Day» необхідно зареєструватися за посиланням. Участь у заході безкоштовна.