13 березня, 2019

Як випускнику збудувати успішну юридичну карєру та на що потрібно звернути увагу ще під час навчання на магістратурі? 19 березня студентів-правників запрошують на Law Career Day 2.0, під час якого представники юридичної фірми, міжнародної організації та органів державної влади розкажуть, як виділитися серед десятків резюме та отримати роботу.

Law Career Day відбудеться 19 березня о 18:00 год. у Київському центрі УКУ (м. Київ, вул. І. Мазепи, 10а). Участь у заході безкоштовна. Реєструйтеся за посиланням: http://bit.ly/2JbQo57

Про те, як зацікавити роботодавця, щоб  серед десятків резюме обрали саме Вас, розкажуть:

  • Юрій Нечаєв, партнер корпоративної практики юридичної фірми AVELLUM;
  • Наталія Ступницька, керівниця програми у сфері верховенства права та прав людини Координатора проектів ОБСЄ в Україні;
  • Соломія Старосольська, радник у Міжвідомчій координаційній раді з питань правосуддя щодо неповнолітніх, Міністерство юстиції. 

Про проходження співбесід, стажувань та отриманням роботи в провідних юридичних компаніях Києва розкажуть молоді юристи, випускники Магістерської програми Школи права УКУ.

Організовує захід Школа права Українського католицького університету. Офіційний партнер Law Career Day 2.0 – юридична фірма AVELLUM. Генеральний партнер Школи права УКУ – юридична фірма Астерс.