3 серпня, 2016

Стипендійний фонд Магістерської програми УКУ з прав людини поповнився ще однією річною стипендією від юридичної компанії Arzinger!

У грудні цього року в рамках VIII Благодійного вечору Українського Католицького Університету в Києві компанія Arzinger заснувала річну стипендію для студентів УКУ. У зв’язку з тим, що цьогоріч в УКУ стартує Магістерська програма з підготовки правників, прийнято рішення надати цю стипендію майбутнім студентам-правникам.

Компанія Arzinger – одна з провідних юридичних компаній України, яка була заснована у 2002 році і посідає 7 місце в рейтингу кращих юридичних компаній України 2015 р. від видання «Юридическая практика». У складі команди компанії є вісім партнерів та близько 50 юристів, які працюють в офісах Arzinger у Києві, Львові та Одесі. Серед ключових практик компанії: вирішення спорів, корпоративне право та M&A, міжнародна торгівля, охорона здоров’я і фармацевтика, сільське господарство, енергетика та природні ресурси.

Стипендія від Arzinger покриває вартість одного року навчання (два семестри) для одного зі студентів Магістерської програми УКУ з прав людини. Детальніше про компанію можна дізнатися на їхній офіційній веб-сторінці: http://arzinger.ua/ua/.

Український Католицький Університет (УКУ) – некомерційний вищий навчальний заклад, який не отримує жодної фінансової підтримки з боку держави. Функціонувати, розвиватися та реалізовувати свої задуми Університет може лише за підтримки друзів із усього світу. Для стабільного розвитку науки Університет заснував фонди для фінансування студентських стипендій. Завдяки цим фондам УКУ має можливість запрошувати зарубіжних експертів, організовувати освітні заходи та навчальні візити студентів, проводити дослідження і міжнародні конференції.