13 листопада, 2018

Одна із найбільших у світі баз результатів правових досліджень «HeinOnline» доступна у Львові. Користуватися нею можна на базі Центру Митрополита Андрея Шептицького.

Україна – одна зі 175 країн світу, які отримали доступ до однієї із найбільших юридичних баз даних. Вже сьогодні представники усіх правничих шкіл можуть скористатися «HeinOnline» на базі Школи права УКУ завдяки підтримці Національного координатора проектів ОБСЄ в Україні.

«HeinOnline» –це 160 тисяч найменувань і понад 150 мільйонів сторінок. Специфіка бази в тому, що всі джерела доступні у PDF-форматі.

Вся юридична класика, конституції 170 країн світу, рішення британських судів, які започаткували розвиток багатьох сучасних правових інститутів, матеріали з історії міжнародного права, починаючи з 1690 року, література по правах людини – це далеко не повний перелік того, що охоплює «HeinOnline». Перлиною бази даних є бібліотека правової періодики (понад 2400 періодичних видань на правову і пов’язану з нею тематику з 29 країн світу, більше 1 млн. статей).

Як і де можна скористатися «HeinOnline»?

Отримати доступ можна безпосередньо у Центрі Митрополита Андрея Шептицького (м. Львів, вул. Козельницька, 2а). Для цього є два варіанти:

  1. Скористатися одним зі стаціонарних комп’ютерів, розміщених на поверхах Центру Шептицького, або орендувати ноутбук в адміністрації Центру. Для цього потрібно придбати абонемент у бібліотеку. Почати роботу можна, перейшовши за посиланнямhttps://home.heinonline.org/
  2. Користуватися базою з власного ноутбука, під’єднавшись до Wi-Fi мережі UCU-Guests у Центрі Шептицького. Почати роботу можна, перейшовши за посиланнямhttps://home.heinonline.org/

 

Як скористатися«HeinOnline»