Одна з панельних дискусій Форуму адвокації прав людини 2017

Форум адвокації прав людини – міжнародний форум, присвячений сучасним викликам адвокації прав людини та правозахисного руху. Захід буде цікавим для юристів та правозахисників, викладачів та дослідників прав людини, громадських активістів, суддів, представників правоохоронних органів та усіх зацікавлених в адвокації та захисті прав людини.

Перший Форум відбувся у травні 2017 року і зібрав в Українському Католицькому Університеті близько 100 правозахисників, громадських активістів та міжнародних експертів. Чотири тематичні панельні дискусії форуму були присвячені адвокації прав людини в національному та міжнародному вимірах, проблемам правозахисного руху, успішним практикам у сфері захисту прав людини та співпраці між основними стейкхолдерами цієї сфери.

Форум адвокації прав людини – частина масштабного проекту Школи права, який реалізується за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні та Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. Наступний етап проекту – Сертифікатна програма “Адвокація прав людини”, яка розпочалася у вересні та триватиме до грудня 2017 року.

Партнери Форуму: Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля», ГО «Львівський центр міжнародного права та прав людини», АО «Матвіїв і партнери» та Відділення Асоціації правників України у Львівській області.