26 червня, 2018

Ще одну річну стипендію зможуть отримати вступники Магістерської програми Школи права УКУ. Ця стипендія спрямована на підтримання талановитих студентів, які через скрутне матеріальне становище не зможуть оплатити навчання на Програмі. 

Соціальну стипендію для вступників на Магістерську програму Школи права УКУ надає юридична фірма EVERLEGAL. Стипендія покриває вартість року (2 семестрів) навчання на Програмі.

Як отримати стипендію?

– подати документи на вступ на Магістерську програму з права УКУ з 2 по 26 липня (деталі тут: http://bit.ly/2taKvun);

– за результатами ЗНО для вступу в магістратуру з права отримати не менше, ніж 85% від максимальної кількості балів;

– стипендію отримають вступники, які опинилися у скрутному майновому становищі, через що не мають змоги оплачувати вартість навчання на Програмі;

– заповнити заявку на соціальну стипендію до 26 липня за посиланням: http://bit.ly/2IaKxaq

Зі стипендійною політикою Школи права УКУ можна ознайомитися за посиланням: http://bit.ly/2Kd5LpO

Нагадаємо, цьогоріч вступники на Магістерську програму Школи права УКУ мають змогу отримати 13 стипендій на навчання. Шість із них вже розподілено за результатами стипендійного конкурсу у квітні 2018 року. За рейтингом вступників на Магістерську програму буде розподілено ще 4 стипендії  (повні та річні), дві соціальні стипендії та одну стипендію УКУ “Зі Сходу на Захід”. Більше інформації за посиланням.

У разі виникнення питань стосовно навчання на Програмі заповніть, будь ласка, заявку, і представники Програми сконтактуються з Вами.