06.09.2018

Школа права УКУ продовжує впроваджувати зміни в українській правничій освіті. Для підсилення напряму з розвитку інновацій у юриспруденції до команди Школи долучився Денис Іванов, один із провідних українських експертів у галузі Legal tech.

Денис Іванов став консультантом з інновацій та гостьовим лектором Школи права УКУ.

«Україна є одним із визнаних «чемпіонів» серед інновацій у галузі юриспруденції. Тому для Школи права УКУ дуже важливо розпочати розвиток проектів у цьому напрямку, – зазначив Іван Городиський, директор Школи права УКУ. – Залучення Дениса, одного із провідних українських експертів у цій галузі, є важливим кроком для ефективного розвитку українського legal tech’у».

За словами Дениса Іванова, сьогодні клієнти юридичних компаній очікують від юристів глибокого розуміння їх бізнесу та специфіки їх діяльності, скорочення часу на бізнес-процеси та прискорення комунікації, нестандартності мислення і використання технологій.

«Технологізація юридичної професії поступово призвела до того, що вже зараз близько 22% функцій молодшого юриста може бути автоматизовано, – розповів Денис Іванов. – Наступні три-чотири роки подвоять цей відсоток завдяки впровадженню юридичних сервісів, що працюють на основі елементів Штучного Інтелекту та технологіях децентралізованого збереження даних (блокчейн/смарт-контракт)».

Тому саме зараз відбувається формування нового розуміння того, як надавати юридичні послуги. Як зазначив Денис, разом зі зміною підходів до юридичних послуг еволюціонує і система юридичної освіти. Щоб відповідати часу юридичні школи мають навчати першокурсників, готуючи їх до викликів і можливостей 2023 року:

«Мало бути просто порогом входу студента в юриспруденцію. Треба бути трампліном, з яким було б цікаво співробітництво будь-якій юридичній школі, юридичній компанії, юридичній спільноті. Немає часу чекати, поки лідери почнуть проростати з наступних поколінь. Лідерів необхідно виявляти та формувати саме зараз».

Нагадаємо, серед напрямів діяльності Школи права УКУ – навчальні програми для практикуючих правників, Магістерська програма та проекти з українськими та міжнародними партнерами, спрямовані на розвиток верховенства права та захисту прав людини в Україні. У рамках навчання студенти магістратури можуть обрати курси з інших дисциплін, серед яких програмування та навчальні курси Львівської бізнес-школи УКУ.

Генеральний партнер Школи прав УКУ – Axon Partners. Генеральний інформаційний партнер – Юридична газета.