25.06.2018

Магістерська програма Школи права УКУ – півторарічна навчальна програма. Заняття студентів протягом цього періоду відбуваються на базі сучасного студентського містечка у Львові поблизу Стрийського парку (м. Львів, вул. Козельницька, 2а). Нижче ми розповімо про найбільш відвідувані студентами локації. 

 

 

Інноваційний академічний корпус

Інноваційний академічний корпус – друга будівля Студентського містечка. Окрім навчальних аудиторій, студенти можуть користуватися терасою та Трапезною УКУ. 

Трапезна – це велике приміщення, розраховане більш ніж на 300 людей із відкритою кухнею, тобто відвідувачі можуть постійно бачити кухарів. Щодня меню в їдальні УКУ змінюється, є  вибір як перших, так і других страв, солодощів. Послуги з харчування  в приміщенні Трапезної УКУ   надає холдинг емоцій «!FEST». Для студентів і працівників діють знижки 50%.

Для велосипедистів на території Студмістечка облаштовані велопарковки. 

 

 

 

 

Центр Митрополита Андрея Шептицького

Частина занять та більшість майстер-класів відбуваються у Центрі Митрополита Андрея Шептицького. Також у Центрі передбачені робочі зони для роботи та підготовки до занять. На період сесії для студентів Центр працює цілодобово. 

Центр Митрополита Андрея Шептицького – ресурсно-інформаційний центр Українського католицького університету, що об’єднує навчальні аудиторії, публічний культурний простір, конференц-зали, дитячу зону, кафе, книжкову крамницю, виставкову зону, адміністративні приміщення та бібліотеку.