Бакалаврська програма з права – ціннісно-орієнтована освітня програма, сформована з урахуванням світових стандартів викладання права та запитів практичного середовища, на основі християнського світогляду.

Чому право в УКУ?

 • Міждисциплінарність
  Програма дає можливість не лише зрозуміти правові цінності, вивчити право та сформувати необхідні професійні навички, але й побачити ширший світоглядний, соціальний та історичний контекст функціонування правової системи. Вже з першого року навчання студенти працюватимуть над розвитком soft skills. Також окрім обов’язкових курсів, студенти мають змогу обирати предмети з інших навчальних програм Українського католицького університету.
 • Ціннісний підхід
  Світоглядною основою вивчення права слугуватиме повага до людської гідності та інші католицькі цінності.
 • Практичне навчання
  З першого дня навчання на програмі студенти матимуть можливість вчитися в успішних практикуючих юристів. Впродовж третього року навчання студенти працюватимуть в Юридичній клініці Школи права, застосовуючи набуті знання на практиці для допомоги людям, які цього потребують. Четвертокурсники проходитимуть стажування у лідерів юридичного ринку відповідно до своїх професійних пріоритетів.
 • Викладачі
  Лекції, семінари, тренінги та майстер-класи для студентів проводитимуть провідні правники України та світу.
 • Середовище
  Спільнота УКУ – це ціннісно-орієнтоване середовище, яке надає широкі можливості для професійного та особистісного розвитку.
 • Іноземні мови
  В Школі права УКУ студенти мають можливість вдосконалити іноземну мову до рівня В2, вивчити основи Legal English, слухати правничі курси англійською мовою та брати участь у літніх англомовних школах.
 • Міжнародність
  УКУ співпрацює з понад 150 університетами та науковими інституціями з усього світу, з 56 укладено двосторонні договори про свіпрацю. 30 університетів для студентських обмінів в рамках програми Еразмус+ у 2019-2020 році.

Щоб дізнатися більше інформації про програму залиште Ваші контакти за посиланням: http://bit.ly/2O5t4oP