Бакалаврська програма з права – ціннісно-орієнтована освітня програма, сформована з урахуванням світових стандартів викладання права та запитів практичного середовища, на основі християнського світогляду.

Навчання на програмі триває 4 роки, після завершення яких випускники отримають диплом державного зразка зі спеціальності 081 “Право”.

Форма навчання: денна.

 

Чому право в УКУ?

 

Ціннісний підхід.

Світоглядною основою вивчення права слугуватиме повага до людської гідності та інші католицькі цінності.

Практичне навчання. З першого дня навчання на програмі студенти матимуть можливість вчитися в успішних практикуючих юристів. Впродовж третього року навчання студенти працюватимуть в Юридичній клініці Школи права, застосовуючи набуті знання на практиці для допомоги людям, які цього потребують. Четвертокурсники проходитимуть стажування у лідерів юридичного ринку відповідно до своїх професійних пріоритетів.

Міжнародність. УКУ співпрацює з понад 150 університетами та науковими інституціями з усього світу, з 56 укладено двосторонні договори про свіпрацю. 30 університетів для студентських обмінів в рамках програми Еразмус+ у 2019-2020 році.

Середовище. Спільнота УКУ – це ціннісно-орієнтоване середовище, яке надає широкі можливості для професійного та особистісного розвитку.

ВСТУП 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вартість навчання та знижки

 

Вартість навчання на програмі “Право” в 2020-2021 навчальному році коштуватиме 60 000 грн.

Вступники з високими балами ЗНО можуть також претендувати на іменні знижки від жертводавців, які частково або повністю покривають вартість навчання на програмі.

 

 

Наші контакти:

[email protected]

Керівниця програми – Світлана Хилюк

[email protected]
(097) 624 – 82 – 83

Детальніше про вступ: vstup.ucu.edu.ua