22 травня, 2018

Юридична фірма Axon Partners стала генеральним партнером Школи права Українського католицького університету у 2018 році. Фірма надаватиме експертну та фінансову підтримку проектам Школи права та Магістерської програми з права УКУ.

Експертну підтримку Українському католицькому університету Axon Partners розпочали надавати з 2016 року на Програмі з IT права УКУ.

«Філософія УКУ і Axon Partners має багато схожого: так само, як УКУ прагне створити #notanotherlawschool, так само і ми працюємо у напрямку reimagining legal services, – зазначив Дмитро Гадомский, CEO «Axon Partners». –  Для нас підтримка правничих проектів УКУ, як фінансова, так і експертна – це інвестиція у майбутнє. Ми переконані, що випускники правничих програм УКУ творитимуть новий рівень професії юриста в Україні, в тому числі і працюючи в нашій фірмі».

Також CEO «Axon Partners» Дмитро Гадомський викладатиме авторський курс для студентів Магістерської програми Школи права УКУ.

«Для Школи права УКУ це партнерство, як й інша фінансова чи експертна підтримка з боку юридичних фірм, є свідченням довіри і віри в ті речі, які ми робимо. Я впевнений, що з Axon Partners нас чекає дуже цікава та різноманітна співпраця, і разом ми зламаємо чимало стереотипів», – наголосив Іван Городиський, директор Школи права УКУ.

У 2017 році генеральними партнерами Школи права УКУ були АО «Матвіїв і партнери», за підтримки яких Школа права реалізувала чимало проектів для студентів та практикуючих правників.