30 червня, 2017

Один із цьогорічних вступників на Магістерську програму з прав людини УКУ має змогу отримати стипендію від юридичної компанії «Arzinger». Для цього охочим потрібно пройти додатковий конкурс, який триватиме до 15 липня.

Стипендія від юридичної компанії «Arzinger» покриє вартість одного року навчання на Магістерській програмі з прав людини. Отримати її можуть бакалаври, спеціалісти або магістри за спеціальністю 081 «Правознавство» або 081 «Міжнародне право», або ж ті, хто завершує навчання на бакалавраті у червні 2017 року.

«У нас було чітке розуміння, що ми повинні підтримувати студентство. Одна із цілей цієї підтримки – щоб Ви бачили свої можливості в Україні та розвивалися, –  розповів Маркіян Мальський, керівник Західноукраїнської філії юридичної компанії «Arzinger». –  «Arzinger» – компанія так званого великого юридичного бізнесу в Україні. І ми зацікавлені в активних, прогресивних юристах, які будуть нести вже зовсім інші цінності, ніж попередники».

Студентів, які протягом року безкоштовно навчатимуться на магістратурі з прав людини, обиратиме конкурсна комісія, до складу якої увійдуть представники компанії та навчальної програми.

 

Як отримати стипендію на навчання на Магістерській програмі УКУ з прав людини:

  1. Зареєструйтеся за посиланням
  2. До 15 липня 2017 року надішліть CV та есе на тему «Вплив Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю 2006 на забезпечення доступу до правосуддя в Україні» (до трьох сторінок, англійською мовою, Times New Roman 14, інтервал 1,5) на електронну скриньку [email protected]
  3. До 20 липня 2017 пройдіть* особисту співбесіду з конкурсною комісією (усна співбесіда та виконання практичного завдання). Про дату та місце співбесіди зареєстрованим учасникам повідомлять додатково

*Учасники, які не подали есе, не допускаються до етапу співбесіди

 

Нагадаємо, цьогоріч за результатами  конкурсу у квітні ще 6 студентів отримають стипендії від Адвокатського об’єднання «Юридична фірма «Василь Кісіль і партнери», Анни Бабич (партнера юридичної фірми «Aequo»), Адвокатського об’єднання «Павленко і партнери», Адвокатського об’єднання «Матвіїв і партнери», Юридичної фірми «Гринчук та партнери» та стипендію імені Рафала Лемкіна (фундатори: проф. Філіп Сендс (University College London), Ярема Кондратюк (керуючий партнер юридичної фірми «Kodary Partners»), Іван Городиський (керуючий партнер юридичної фірми «Dexis Partners»).