6 липня, 2017

Адвокатське об’єднання «Кульчицький, Кулаков і Біднягін» надасть стипендію одному із цьогорічних вступників на Магістерську програму з прав людини УКУ. Кошти покриють повну вартість навчання на програмі.

Стипендію на навчання отримає абітурієнт, який за результатами вступних випробувань посяде перше місце у рейтингу серед вступників на програму. До цього рейтингу не входитимуть вступники, вже рекомендовані для отримання стипендій від інших партнерів програми за результатами конкурсів у квітні та липні.

«Ми хочемо допомогти молодим людям, які прагнуть розвиватися, які хочуть навчитися та відкрити для себе нові можливості», – зазначила Андріана Кульчицька, старший юрист АО «Кульчицький, Кулаков і Біднягін», під час презентації стипендії.

Адвокатське об’єднання «Кульчицький, Кулаков і Біднягін» засноване у 2013 році,  спеціалізуються на захисті інтересів та прав приватних осіб у відносинах з органами влади.  Практика Європейського суду з прав людини є ключовою у роботі Адвокатського об’єднання, адвокати та юристи мають значний досвід у представництві інтересів клієнтів у ЄСПЛ на всіх стадіях розгляду справи  різної складності. Офіси працюють у Києві та Дніпрі.

Довідка

Прийом документів на Магістерську програму з прав людини УКУ триватиме з 12 по 26 липня. Остаточний рейтинг абітурієнтів буде сформовано за результатами ЗНО з права для вступу на магістратуру.