09.11.2018

Доступ до правосуддя та інновації для юридичного бізнесу, – саме такими будуть теми Access to Justice Hackathon, який відбудеться у Львові 8-9 грудня. До участі у Хакатоні запрошують юристів та IT-фахівців.

Безперервний мозковий штурм, інновації, нетворкінг та призи очікують на учасників цьогорічного Access to Justice Hackathon. Команди найкращих проектів позмагаються за виступ на LEGAL STARTUP CRASH TEST (культовому заході у Києві), участь у INNOVATING JUSTICE FORUM у Гаазі (Нідерланди) та інші цікаві призи.

Завдяки проведенню Хакатону одночасно у 4 країнах відкрито доступ до учасників та менторів з України, Білорусі, Молдови та Казахстану. Учасники матимуть змогу сформувати міжнародні команди зі складу держав-учасниць.

Access to Justice Hackathon організований українською частиною міжнародного ком’юніті юристів та IT-спеціалістів Kyiv Legal Hackers і Школою права Українського Католицького Університету.

Головна тема Хакатону – доступ до правосуддя. За статистикою, тільки в США 80% громадян не можуть дозволити собі послуги юриста в цивільних питаннях. У менш розвинених країнах цей показник критично високий. Актуальним це питання є і для України.

Додатковий напрямок Хакатону – інновації для юридичного бізнесу: автоматизація шаблонних юридичних процесів і оптимізація роботи юристів. Проекти, придумані в цьому напрямку, не зможуть боротися за звання головного переможця Access to Justice Hackathon, але отримають цінну менторську підтримку і можливість отримання фінансового призу.

Подробиці і реєстрація: http://legalhackathon.net
Квитки через бота: https://www.m.me/kyivlegalhack