6 лютого, 2018

Який вплив має Громадська рада доброчесності на реалізацію судової реформи? 9 лютого Школа права УКУ запрошує на відкриту лекцію Сергія Верланова. Участь у заході безкоштовна.

Відкрита лекція Сергія Верланова, партнера ЮФ «Sayenko Kharenko», члена Громадської ради доброчесності відбудеться у рамках проекту UCU Rule of Law Lecture Series, який реалізовує Школа права УКУ за підтримки програми USAID «Нове правосуддя».

На відкриту лекцію «Роль Громадської ради доброчесності у процесі реалізації судової реформи» запрошують 9 лютого о 17:30 год. у Центр Митрополита Андрея Шептицького (м. Львів, вул. Козельницька, 2а, ауд. 303). Вхід вільний за умови попередньої реєстрації за посиланням: http://bit.ly/2nCJjNU.

Трансляцію заходу можна буде переглянути на сайті Твоє місто.

Довідка

UCU Rule of Law Lecture Series – це серія лекцій від провідних американських, європейських та українських правників, присвячених актуальним викликам і проблемам у сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Проект «Підвищення обізнаності правничої спільноти України щодо сучасних викликів верховенства права через організацію та проведення серії юридичних лекцій Українського католицького університету «Правовладдя» реалізовує Центр верховенства права Школи права УКУ за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми «Нове правосуддя» у співпраці з Відділенням Асоціації правників України у Львівській області.