21.09.2017

У чому особливість внесення змін до законодавства в умовах перехідного періоду та яким є іноземний досвід у постконфліктному врегулюванні, – Школа права УКУ запрошує на відкриту лекцію Філіпа Вінера “Механіка реформування правової системи у перехідний період”. Захід відбудеться 28 вересня. Участь у лекції безкоштовна.

У рамках проекту “Перехідне правосуддя та примирення в Україні” Школа права УКУ розпочинає серію тематичних відкритих лекцій. Першим спікером проекту стане Філіп Вінер, міжнародноий експерт із питань перехідного правосуддя.

Усіх охочих запрошують 28 вересня о 17:00 до Центру Митрополита Андрея Шептицького (м. Львів, вул. Козельницька, 2а, конференц-зал (127)). Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням http://bit.ly/2w8pwIs

Мова заходу – англійська.

Довідка

Філіп Вінер був прокурором міжнародного трибуналу з колишньої Югославії (2001-2007), міжнародним суддею воєнної палати суду Боснії та Герцеговини (2008-2012), керівником юридичного департаменту надзвичайних палат у судах Камбоджі (з 2014 – по сьогоднішній час).

“Перехідне правосуддя та примирення в Україні” – проект Школи права Українського Католицького Університету. У рамках проекту передбачена серія публічних лекцій від провідних вітчизняних та іноземних експертів з питань перехідного правосуддя.