15 листопада, 2018

Яким чином інституція Омбудсмана може забезпечити верховенство права? 20 листопада Школа права УКУ запрошує на відкриту лекцію Богдана Крикливенка, співзасновника Українського інституту з прав людини. Участь у заході безкоштовна.

Школа права УКУ за підтримки програми USAID «Нове правосуддя» продовжує серію відкритих лекцій у рамках проекту UCU Rule of Law Lecture Series. Наступним спікером проекту стане Богдан Крикливенко, який протягом шести років був керівником Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Лекція «Роль інституції Омбудсмана в забезпеченні верховенства права» відбудеться 20 листопада о 18:00 год. у Київському центрі УКУ (м. Київ, вул. І. Мазепи, 10а). Вхід вільний за умови попередньої реєстрації за посиланням: http://bit.ly/RoLLS2010.

Трансляцію заходу можна буде переглянути на Facebook-сторінці Школи права УКУ.

Довідка

UCU Rule of Law Lecture Series – це серія лекцій від провідних американських, європейських та українських правників, присвячена актуальним викликам і проблемам у галузі забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Проект «Підвищення обізнаності правничої спільноти України щодо сучасних викликів верховенства права через організацію та проведення серії юридичних лекцій Українського католицького університету «Правовладдя» реалізовує Центр верховенства права Школи права УКУ за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми «Нове правосуддя» у співпраці з Асоціацією правників України.